Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Pokiaľ máte termín odletu do 31.3., ozveme sa vám čo najskôr. Klientov s neskorším termínom odletu prosíme, aby si prečítali informácie na našom blogu. Zdržte sam prosím, volania na naše call centrum, kde vybavujeme urgentné prípady. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Vietnam – zájazdy a sprievodca

Tajuplný Vietnam ponúka bohatú históriu ovplyvnenú susednou Čínou a pestrú prírodu s horami na severe a deltou Mekongu na juhu. Nezabudnuteľným zážitkom pre vás bude vietnamská gastronómia a nakupovanie na miestnych trhoviskách. K najnavštevovanejším lokalitám patrí hlavné mesto Hanoj, prímorské letovisko Nha Trang a Phan Thiet.

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Hanoj

Hlavné mesto a kultúrne centrum, ktorého dominantou je Ho Či Minovo mauzóleum.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 23 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

Nha Trang

Prímorské letovisko s najkrajšou plážovou promenádou s kokosovými palmami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 28 °C Teplota vody: 27 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 1 136 EUR

Phan Thiet

Mesto vhodné pre rodiny, s vodnými športami a dlhými pieskovými plážami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 31 °C Teplota vody: 27 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 898 EUR

Najlepšie hodnotené hotely vo Vietname

Costa Deliziosa

Francúzsko, Kanárske ostrovy, Taliansko, Grécko, Španielsko, Chorvátsko, Malajzia, Francúzska Polynézia, Singapúr, Austrália, Ekvádor, Chile, India, Japonsko, Nový Zéland, Panama, Peru, Vietnam, Srí Lanka, Omán, Hongkong, Veľká Británia, Maroko, Jordánsko, Južná Kórea, Kolumbia, Cookove ostrovy, Papua Nová Guinea, Svätá Lucia, Taiwan

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Vietnam zaujme destináciami urbanistickými aj prírodnými. Nenechajte si ujsť napr. večerné popíjanie v bare Mama Linh's na pobreží Nha Trang. Doprajte si trochu kultúry v kráľovskom komplexe Minh Mang v Hué. Preskúmajte džungľu ostrova Cát Bà alebo sa nechajte okúzliť jaskyňami Ha Long Bay. Pre tých, ktorí chcú v pokoji pod tropickým nebom vstrebávať zážitky z ciest, sú tu krásne pláže ostrova Phu Quoc.

Mapa Vietnam

Mapa Vietnam Zobrazit' na mape

Počasie vo Vietname

Klíma vo Vietname je rozmanitá. Stretneme sa tu s mrazivými zimami v horách aj subtropickým teplom na rovníku. Zimné teploty v Hanoji sa držia medzi 10 a 20 °C, letné medzi 25 a 35 °C. Najviac zrážok spadne v júli a auguste, najmenej v decembri a februári. Ideálnym mesiacom pre turistiku je máj. Teplota vody býva najvyššia v júli a auguste (30–31 °C).

Zobraziť počasie pre všetky oblasti

Získajte inšpiráciu na našom blogu