Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Dovolenka Vietnam – zájazdy a sprievodca

Tajuplný Vietnam ponúka bohatú históriu ovplyvnenú susednou Čínou a pestrú prírodu s horami na severe a deltou Mekongu na juhu. Nezabudnuteľným zážitkom pre vás bude vietnamská gastronómia a nakupovanie na miestnych trhoviskách. K najnavštevovanejším lokalitám patrí hlavné mesto Hanoj, prímorské letovisko Nha Trang a Phan Thiet.

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Hanoj

Hlavné mesto a kultúrne centrum, ktorého dominantou je Ho Či Minovo mauzóleum.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 19 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 1 299 EUR

Nha Trang

Prímorské letovisko s najkrajšou plážovou promenádou s kokosovými palmami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 26 °C Teplota vody: 26 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 1 298 EUR

Phan Thiet

Mesto vhodné pre rodiny, s vodnými športami a dlhými pieskovými plážami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 30 °C Teplota vody: 25 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 975 EUR

Najlepšie hodnotené hotely vo Vietname

MSC Poesia

Francúzsko, Egypt, Spojené arabské emiráty, Taliansko, Grécko, Španielsko, Malajzia, Čína, Singapúr, Japonsko, Vietnam, Srí Lanka, Omán, Jordánsko, Južná Kórea

9,4

od 6 259 EUR

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Vietnam zaujme destináciami urbanistickými aj prírodnými. Nenechajte si ujsť napr. večerné popíjanie v bare Mama Linh's na pobreží Nha Trang. Doprajte si trochu kultúry v kráľovskom komplexe Minh Mang v Hué. Preskúmajte džungľu ostrova Cát Bà alebo sa nechajte okúzliť jaskyňami Ha Long Bay. Pre tých, ktorí chcú v pokoji pod tropickým nebom vstrebávať zážitky z ciest, sú tu krásne pláže ostrova Phu Quoc.

Mapa Vietnam

Mapa Vietnam Zobrazit' na mape

Počasie vo Vietname

Klíma vo Vietname je rozmanitá. Stretneme sa tu s mrazivými zimami v horách aj subtropickým teplom na rovníku. Zimné teploty v Hanoji sa držia medzi 10 a 20 °C, letné medzi 25 a 35 °C. Najviac zrážok spadne v júli a auguste, najmenej v decembri a februári. Ideálnym mesiacom pre turistiku je máj. Teplota vody býva najvyššia v júli a auguste (30–31 °C).

Zobraziť počasie pre všetky oblasti

Získajte inšpiráciu na našom blogu

Potrebujete poradiť?

Časté otázky | Volajte Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220